mgr Katarzyna Kiepas-Remesz

UŚ WNS piętro III pokój nr 315

asystent

• 2003 - magister psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.
  • 2004 - ukończenie studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.
  • 2003 - 2005 - szkolenia w Polskim Instytucie Ericksonowskim:
  • 2011 - certyfikowany coach.
  • 2012 - 2013 Team coaching - main principles of working with teams, praca z przekonaniami w coachingu, budowanie wizerunku.
  • 2012 - asystent na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego.

• psychologia, zwłaszcza psychologia społeczna, relacje interpersonalne, wpływ społeczny,
  • life coaching, rozwój osobisty jednostki,
  • team coaching, budowanie efektywnych zespołów.