seminarium "problem władzy - różne perspektywy"

Program Corporate Readiness Certificate

Zapraszamy studentów do udziału w bezpłatnych kursach. Aplikować można do 24 lutego. Szczegóły w linku.

Plany zajęć dla DFiC

W zakładce "Plany zajęć" są już dostępne plany na semestr letni dla studentów DFiC. Plany mogą jeszcze ulec drobnym zmianom.

Seminarium szybkiego reagowania

Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych i Instytut Filozofii Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszają na trzecie z cyku „Seminariów Szybkiego Reagowania” (SSR). Spotkanie, podobnie jak poprzednie, rozpocznie się krótkim, przygotowanym przez eksperta wprowadzeniem, po którym nastąpi dyskusja z udział zaproszonych gości oraz pozostałych uczestników.

Tematem seminarium będą Granice wolności słowa na uniwersytecie. Dyskutanci zastanowią się nad tym, czy na uniwersytecie można powiedzieć wszystko, a jeśli nie, to dlaczego i kto miałby decydować o tym, o czym można mówić.

Wprowadzenie wygłosi dr hab. Tomasz Pietrzykowski, prof. UŚ.

Zaproszenie na spotkanie przyjęli: prof. dr hab. Ewa Borkowska, dr hab. Jacek Warchala, dr hab. Dariusz Kubok, prof. UŚ, dr hab. Tomasz Czakon, prof. UŚ, dr Agnieszka Woszczyk, prof. UŚ, dr Szymon Makuła.

Moderatorami dyskusji będą prof. dr hab. Ryszard Koziołek oraz dr Magdalena Wołek.

Spotykanie odbędzie się 5 marca 2020 roku (czwartek) o godzinie 17 (Sala Sympozjalna III, Instytut Filozofii UŚ, ul. Bankowa 11).

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania spraw, wydarzeń, tematów, które uznają Państwo za warte omówienia. Pomysły należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

https://www.facebook.com/events/546612286062214/

Ryszard Koziołek

Magdalena Wołek

 

Spotkanie organizacyjne dla studentów

Serdecznie zapraszamy studentów kierunków: Doradztwo Filozoficzne i Coaching, Filozofia oraz Kognitywistyka na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 25 lutego w sali sympozjaldnej III o godzinie 13.45.

Prosimy Państwa o liczną obecność.

dr Agnieszka Woszczyk, prof UŚ

dr Magdalena Wołek

Plany zajęć dla kognitywistyki

W zakładce "Plany zajęć" są już dostępne plany na semestr letni dla studentów stacjonarnych i niestacjonarnych kognitywistyki.