Uwaga studenci Doradztwa filozoficznego i coachingu (studia niestacjonarne)

Uwaga studenci 1 roku Doradztwa filozoficznego i coachingu (studia niestacjonarne II stopnia):

Dr hab. Aleksander Bańka informuje osoby zapisane do niego na seminarium dyplomowe, że najbliższe seminarium (26 lutego o godzinie 14.45) nie odbędzie się. Zajęcia zostaną odrobione 13 maja, od godziny 16.45. Osoby, które chciałyby spotkać się z prowadzącym przed kolejnym seminarium (26 marca) mają taką możliwość w dniu 11 marca, o godzinie 19.00.

Uwaga studenci 3 roku Doradztwa filozoficznego i coachingu (studia niestacjonarne I stopnia):

Dr hab. Aleksander Bańka informuje osoby zapisane do niego na seminarium dyplomowe, że najbliższe seminarium, planowane na 4 marca, zostaje przeniesione i odbędzie się 18 marca, o godzinie 8.00.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia, Studenci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.