dr Magdalena Wołek

UŚ WNS piętro III pokój nr 321 A

• 2004 – tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie filozofii; praca doktorska pt. „Estetyczne kontynuacje postmodernizmu. Neopragmatyzm Richarda Shustermana”
  • 2001-2004 – studia doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim; Instytut Filozofii
  • 1996-2001 – studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim; Instytut Filozofii; praca magisterska pt. „Zarys estetyki postmodernizmu”
  • 1993-1997 – studia magisterskie na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach; Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

• Międzynarodowa grupa badawcza CULT-MEDIA

Sprawowane funkcje

• Z-ca Dyrektora Instytutu ds. Dydaktycznych (od 2016)
  • Członek komisji dr. Strategii Rozwoju w Zakresie Kształcenia i Dydaktyki
  • Członek Uniwersyteckiej Komisji ds. Jakości Kształcenia
  • Instytutowy koordynator programu Erasmus + (do 2016)
  • Instytutowy koordynator programu MOST (do 2016)

• Nagroda Zespołowa JM Rektora UŚ działalność naukowo-badawczą (2010)

• Estetyka, filozofia sztuki, filozofia muzyki, filozofia nowych mediów, design i kultura popularna

RG

Inne

• Tutor w Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego
  • Udział w projektowaniu międzynarodowego kierunku studiów: „Philosophy” (Katowice – Ostrawa – Bańska Bystrzyca)