Plebiscyt "Nieprzeciętni 2020"

„Nazywam się Hanna Góźdź, skończyłam niedawno 20 lat i właśnie w tej chwili spełniam swoje marzenia..."

Tak przedstawia się nietypowa artystka, młoda adeptka nauki, poszukiwaczka i działaczka, która stworzyła specjalną serię obrazów dla niewidomych i niedowidzących, obrazy te można było oglądać w ciemności, tylko za pomocą dotyku.

Swoją autorską wystawą połączoną z performancem pt. „Każdy z nas to DZIEŁO SZTUKI" poruszyła i zainspirowała serca setki osób, ponadto podczas wystawy odbyła się także premiera jej książki pt. „DZIEŁO SZTUKI", którą wydała całkowicie samodzielnie (odpowiada nie tylko za tekst, ale też wszystkie grafiki, w tym projekt okładki, kampanię reklamową itd.) w wieku 19 lat.

Swoim działaniem chce dodawać każdemu odwagi, dlatego pracuje teraz nad założeniem fundacji MARZYCIELE, która będzie zrzeszała osoby mające swój własny "totalnie odjechany świat" i pielęgnowała ich dziwactwa, wspierając te osoby w realizacji ich zwariowanych pomysłów.

Twierdzi, że składamy się z marzeń... ją samą definiują te najbardziej przerażające, a zarazem piękne marzenia.

Sama uwielbia robić nietypowe i szalone rzeczy (ostatnio wyznaczała prędkość światła za pomocą sera i mikrofalówki oraz pracuje nad stworzeniem pierwszej w Polsce płynącej wystawy), studiuje kognitywistykę, interesują ją również neurobiologia i fizyka kwantowa.

Link do plebiscytu:

https://www.polskieradio.pl/10/8672,Nieprzecietni-2020?fbclid=IwAR1-Vw414rg4UG06CQEl8TqGWTdm-zs1AwsPFSt-VXzZeJ5q1SzQ13Bugrk

Hanna kryje się pod numerem 4, można głosować codziennie do 14 czerwca (max. 4 razy dziennie).