KONKURS DLA STUDENTÓW STUDIÓW I i II STOPNIA

'Filozofia w praktyce' ogłasza kolejny konkurs dla studentów z całej Polski na prace dotyczące szeroko rozumianej filozofii praktycznej.

* Uprawnieni do zgłaszania prac są studenci (w roku akademickim 2019/20) wszystkich polskich szkół wyższych studiów I lub II stopnia wszystkich kierunków.

* Objętość całkowita (wraz z bibliografią i przypisami): nie więcej niż 20 tys. znaków ze spacjami.

* Bibliografia powinna być robiona w spójny sposób wedle standardów czasopism naukowych (np. można się wzorować na czasopiśmie 'Diametros').

* W nagłówku pracy proszę podać następujące informacje: tytuł pracy, imię i nazwisko, uczelnia, rok i kierunek studiów.

* Prace nadesłane do konkursu nie powinny być wcześniej anipublikowane, ani udostępniane publicznie (ale mogą to być prace zaliczeniowe).

* Termin zgłaszania prac: 31 maja 2020 roku

* Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne (1000 zł, 500 zł, 250 zł) oraz kupony na zakup książek, a ich prace mogą zostać opublikowane w czasopiśmie 'Filozofia w Praktyce'.

* Przesyłanie zgłoszeń oraz ewentualne pytania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Więcej informacji na stronie: http://filozofiawpraktyce.pl/konkurs/.